Bal Karnawałowy w przedszkolu stał się naszą coroczną tradycją. Atrakcja ta jest bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzień balu to dzień niezwykły, często wyczekiwany i przygotowywany przez wiele tygodni. Po długich oczekiwaniach przedszkolaki w końcu mogły w nim uczestniczyć!

Tego dnia  już od rana bardzo trudno było rozpoznać dzieci  w przedszkolu.  W zamian za to  pojawiały się kolorowe i bajkowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki,  rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, i wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Korytarz przedszkolny wyglądał  jak z baśni, przystrojony kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Do naszej wspólnej zabawy zaprosiliśmy wodzireja pana Krzysztofa, który zachęcał wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc
w zabawie. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, bajecznie, uśmiechy nie znikały  twarzy. Dzieci z wielką satysfakcją oraz zmęczeniem wracały do swoich sal.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII