Bal Karnawałowy 2016

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,  JAK CO ROKU W KARNAWALE

        Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.   Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

             W dniu 2 lutego 2016r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do holu. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

            Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu pana Krzysztofa Ożóga, który jest prawdziwym tancerzem i instruktorem tanecznym. Zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetni esię bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przeznaszego pana Krzysia w roli kowboja. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

            Po kilku chwilach wypoczynku i zaspokojenia pragnienia muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka czy nwoczesnego tanca czekoladowego

          Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem t.ego balu.

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

            Kolejny bal karnawałowy już za rok

 Joanna Smółkagaleria_ikona