Całą Polska czyta dzieciom

W dniu dzisiejszym, tj. 21.04.2016 r., w grupie IX kolejne zajęcia  czytelnicze z  cyklu Cała Polska Czyta Dzieciom zostały zorganizowane z udziałem najbliższej rodziny.

Tym razem swoją osobą oczarowała naszą grupę  Pani Ola, babcia naszego przedszkolaka – Ignasia. Wyjątkowe, ciepłe i serdeczne podejście do dzieci – takie jakie tylko babcie mają w sobie, sprawiły, iż dzieci z ogromnym zaciekawieniem wsłuchiwały się w opowieść o dobrym sercu babci.

Historia dziewczynki i jej babci rozwijała w naszych pociechach poczucie empatii, wrażliwość oraz poszanowanie dla rodziny i osób starszych. Pani Ola przekazała serduszkom naszych przedszkolaków niezwykłe emocje oraz mądrość życiową.

Przedszkolaki wraz z p. Honoratką serdecznie chcieliby podziękować Pani Oli za poświęcony czas, wyjątkowe podejście do dzieci oraz słodki poczęstunek. Z ogromną chęcią zapraszamy ponownie Panią Kasię, Olę oraz rodziców i najbliższą rodzinę naszych pociech.

Honorata Janik