Całą Polska czyta dzieciom

Nasze przedszkole wspierane przez chętnych do pomocy i współpracy rodziców organizuje dla naszych Milusińskich wyjątkowe atrakcje. Jedną z nich była dzisiejsza niesamowita przygoda z bajką pt.: Śnieżka i Różyczka,  w której uczestniczyły dzieci z gr IX.

Pani Kasia, mama naszego Ignasia, czytając bajkę, przeniosła przedszkolaki w krainę barwnej wyobraźni i sprawiła, że dzieci z ogromnym zaciekawieniem i radosnymi buziami słuchały opowieści, która  rozwijała świadomość prawdy, uczciwości oraz dobra.

Przedszkolaki z gr IX wraz z panią Honoratką serdecznie dziękują Pani Kasi za poświęcony czas, niesamowitą grę aktorską oraz pyszny poczęstunek.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną wizytę  i zapraszamy chętnych rodziców do wspólnej zabawy z bajkami.