8 marca starszaki z grupy XII Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach odwiedziły kuracjuszy i pracowników Ośrodka Rehabilitacji Narządu Ruchu w naszym mieście. Dzieci zaprezentowały teatrzyk Jana Brzechwy pt. „Czerwony Kapturek” licznie zgromadzonej publiczności. Nie zabrakło tańca i piosenek, z którymi dzieci poradziły sobie wzorowo.

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, wniosło wiele radości i wzruszeń. Widzowie entuzjastycznie reagowali na występ przedszkolaków, nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane także słodyczami.

Wizyta w Ośrodku była dla przedszkolaków kolejną lekcją wychowawczą, która uczy empatii, szacunku i życzliwości, jakimi trzeba obdarzać osoby starsze i potrzebujące pomocy.

Dziękujemy serdecznie pracownikom Ośrodka i rodzicom z grupy XII za pomoc w realizacji spotkania.

Joanna Pałka

Bogusława Nowak