Dziecięcy Turniej Tańca

W sobotę 24 kwietnia 2016 roku odbył się Dziecięcy Turniej Tańca “Taneczna Przygoda” w krakowskiej szkole podstawowej  nr 151. Nasze Przedszkole było bardzo licznie reprezentowane.

Turniej prowadził Pan Krzysztof Ożóg który z naszymi milusińskimi prowadzi zajęcia taneczne. Dzieci pokazały kilka układów tanecznych i zabawa była naprawdę bardzo dobra. W czasie turnieju dzieciom jak i rodzicom zaprezentowała się profesjonalna para taneczna , wszyscy byli zachwyceni. Uwieńczeniem turnieju było wręczenie dla wszystkich zwycięzców, bo wszystkie dzieci  uczestniczące w turnieju zostały nagrodzone medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami. Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za wkład w zajęcia z naszymi dziećmi .