Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

Jak co roku nasze przedszkolaki na przełomie stycznia i lutego zapraszają do przedszkola swoich Najukochańszych Dziadków i Babcie. Tak również było i w tym roku.  W piątkowe popołudnie do naszej sali przybyli wyczekiwani od rana cudowni goście- Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie, by móc zobaczyć, co przygotowały dla Nich ich wnuczęta.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, aby pokazać się tak wspaniałej publiczności jak najlepiej. Pełne uśmiechu i radości śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Bo przecież ,,Wszystkie babcie, chyba wiecie, najwspanialsze są na świecie”, a każdy dziadek to ,,po prostu …super gość”.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy gorące podziękowania za przybycie do naszego przedszkola.

Wychowawczynie