Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziły swoje święto miłe, miękkie, duże, małe, kolorowe i z łatkami, uwielbiane przez wszystkie dzieci  Pluszowe Misie! W tym dniu każdy przedszkolak zabrał z domu do przedszkola swojego puchatego przyjaciela, z którym spędził czas na zorganizowanych zabawach przy wesołej muzyce, zabawach z kolorową chustą animacyjną, wspólnym śpiewaniu piosenek  i ciągłym przytulaniu ulubionego misia. Na zakończenie dnia misie otrzymywały w grupach niespodzianki od swoich właścicieli: kolorowe medale, przepiękne portrety czy przyjęcie urodzinowe uatrakcyjnione pieczeniem pysznych babeczek. Możliwość zaprezentowania swojego pluszowego przyjaciela kolegom i koleżankom  z grupy, wspólne zabawy i tańce sprawiły, że dzień ten wszystkim milusińskim upłynął szybko w  radosnej atmosferze.

Ewa Mastalerz

przejdz-do-galerii