„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

Albert Schweitzer

 

Dnia 8. 12. 2017 r. zakończyliśmy w Naszym Przedszkolu akcję charytatywną „Szlachetna Paczka” . W tym roku pomocą objęliśmy Panią Halinę – osobę chorą, w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zaangażowanie Rodziców i Nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty – zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania, takie jak: żywność długoterminową i artykuły higieniczno – sanitarne, ale również odzież, obuwie
i akcesoria konieczne do wyposażenia domu. W sobotę 9. 12. 2017 r. koordynatorzy akcji zapakowali wszystkie paczki i dostarczyli je pod wskazany adres  magazynu, z którego miały trafić już prosto do pani Haliny. Od lidera rejonu dowiedzieliśmy się, że Pani Halina bardzo się ucieszyła i wzruszyła na wieść o paczce dla niej. A my, na miejscu zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, otrzymaliśmy słodki poczęstunek, dyplom uczestnika akcji „Szlachetna Paczka”, własnoręcznie robione kartki świąteczne, podziękowania oraz gromkie brawa.  Ale te ostatnie w szczególności należą się Państwu – wspaniałym Darczyńcom – Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom Przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów dla potrzebującej Rodziny. Wsparcie materialne, ale również nadzieja
i wiara w ludzką dobroć trafiły do Pani Haliny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

PRZEJDŹ DO GALERII

                                   Koordynatorzy akcji: mgr Joanna Smółka i mgr Patrycja Kulczycka