Dnia 15 marca 2019 r. w naszym przedszkolu miał miejsce IX Gminny Przegląd Zespołów Teatralnych. W tym roku odbył się on pod hasłem „Bajki o tym co w życiu ważne”. W przeglądzie uczestniczyło sześć zespołów teatralnych, a ich dokonania oceniała komisja konkursowa w składzie: Pani Marta Smutek –krytyk teatralny, pracownik CKiS w Krzeszowicach, Pani Klaudia Węgrzyn –Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzeszowicach oraz Pan Krzysztof Mastalerz – Dyrektor Biblioteki w Nowej Górze. Po burzliwych obradach Jury przyznało:

I miejsce dla Przedszkola Samorządowego w Woli Filipowskiej za przedstawienie pt. „Bajka trochę współczesna o Jasiu, Małgosi i … Czerwonym Kapturku” (opiekun artystyczny: Beata Brzózka i Agnieszka Nowakowska),

II miejsce ex aequo dla Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Krzeszowicach za przedstawienie pt. „Mały Książe” (opiekun artystyczny: Małgorzata Dudek i Agnieszka Niedziela) oraz dla Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach za inscenizację pt. „Czerwony Kapturek” (opiekun artystyczny: Bogusława Nowak i Joanna Pałka),

III miejsce dla Przedszkola Samorządowego w Woli Filipowskiej za przedstawienie pt. „Bajka o Wesołej Ludwiczce” (opiekun artystyczny: Edyta Tworek-Gągolska i Katarzyna Samborska).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na rozdanie nagród 29 marca 2019 r. o 15.30.