Jesień w pełni, a w tym roku jest ona wyjątkowo kapryśna. Chcąc dodać koloru ponurym dniom zaprosiliśmy do naszego przedszkola Rodziców. To jesienne spotkanie odbyło się 26.10 br. późnym popołudniem. Po wspólnym radosnym powitaniu pięciolatki przedstawiły swoim Rodzicom krótki program artystyczny. Następnie wszyscy wzięli udział w emocjonującym wyścigu rzędów „Jabłuszko do koszyczka”. Zwycięski rząd nagrodzony został dużymi brawami.

Dużo radości i śmiechu przyniosła także zabawa „Skarby jesieni”, które były ukryte w worku przechodzącym z rąk do rąk ze słowami „Jesień tu, jesień tam, jesień bardzo dobrze znam”. Zarówno Rodzice jak i dzieci dobrze radzili sobie z rozpoznawaniem poprzez dotyk schowanych skarbów i z rozwiązywaniem zagadek o tematyce jesiennej.

Równie atrakcyjne dla uczestników spotkania były jesienne zabawy z chustą animacyjną, które zawsze wywołują dużo emocji. Po wspólnych integracyjnych zabawach dzieci z Rodzicami przystąpiły do pracy plastycznej pt. „Jesienny pejzaż”. Mając do dyspozycji różnorodne materiały plastyczne wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Trzeba przyznać, że powstałe prace były bardzo kreatywne i kolorowe.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami.