,,Kapelusz Pani Wiosny”- pod tym hasłem tuż przed powitaniem kalendarzowej wiosny, odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny. Dzieci wraz z rodzicami wykazały się niezwykłą kreatywnością i wyobraźnią podczas tworzenia swoich kapeluszy. Komisja miała mnóstwo pracy i jeszcze większy kłopot z wybraniem zwycięzców, a pomysły wszystkich prac były wyjątkowo fantastyczne.

Oceniający przyznali następujące miejsca:

Kategoria wiekowa- grupy młodsze

I miejsce Milena Boroń i Marcel Czech

II miejsce Barbara Kieca

III miejsce Zuzanna Wołek

Kategoria wiekowa- grupy starsze

I miejsce Emilia Matiasik

II miejsce Gabriela Rutyna

III miejsce Igor Zdechlik

Poza tym wszystkie pozostałe prace zostały wyróżnione.

Bardzo GRATULUJEMY i Dziękujemy naszym Małym Projektantom i ich Rodzicom, za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych kapeluszy.

PRZEJDŹ DO GALERII