W Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach w naszym przedszkolu w dniu 5 lutego 2016 odbyło się wyjątkowe przedstawienie „KOPCIUSZEK”

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

Przedstawienie dla dzieci wystawili bowiem… rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Nie było większego problemu, żeby przekonać ich, by przebrali się za Dworzanina, wrożkę, macochę czy zła siostrę. Rodzice zawodowo wcielili się w rolę aktorów. Dzieci, zaproszeni goście oraz wszyscy pracownicy przedszkola z wielkim zainteresowaniem oglądali przedstawienie, podziwiając aktorską grę rodziców.

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

Treść bajki samograjki oczywiście była związana z KOPCIUSZKIEM   choć w nowej wersji bardziej współczesnej. Przepiękne stroje oraz wspaniale dobrana oprawa muzyczna sprawiły, że wszyscy z zapartym tchem i z ogromną niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. A warto podkreślić, że każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Dzieci siedzące na widowni były oczarowane. Nie co dzień można przecież zobaczyć w przedszkolu swoją mamę przebraną za macochę czy mieszczankę. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły obejrzeć swoich rodziców w roli aktorów.

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

Przedstawienie okazało się  wielkim sukcesem, bo owacjom i oklaskom nie było końca. Po przedstawieniu wszyscy mogli dostać autograf aktorów oraz małą słodka niespodziankę, którą zasponsorował Sklep Wielobranżowy TABAK- Barbara Styrylska i Wojciech Styrylski.

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z przedstawienia.

Serdeczne dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i wielkie serce rodzicom którzy wcielili się w role:

Narrator:
Wojciech Styrylski