W Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach w naszym przedszkolu w dniu 5 lutego 2016 odbyło się wyjątkowe przedstawienie „KOPCIUSZEK”

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

               Przedstawienie dla dzieci wystawili bowiem… rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Nie było większego problemu, żeby przekonać ich, by przebrali się za Dworzanina, wrożkę, macochę czy zła siostrę. Rodzice zawodowo wcielili się w rolę aktorów. Dzieci, zaproszeni goście oraz wszyscy pracownicy przedszkola z wielkim zainteresowaniem oglądali przedstawienie, podziwiając aktorską grę rodziców.

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

               Treść bajki samograjki oczywiście była związana z KOPCIUSZKIEM   choć w nowej wersji bardziej współczesnej. Przepiękne stroje oraz wspaniale dobrana oprawa muzyczna sprawiły, że wszyscy z zapartym tchem i z ogromną niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. A warto podkreślić, że każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Dzieci siedzące na widowni były oczarowane. Nie co dzień można przecież zobaczyć w przedszkolu swoją mamę przebraną za macochę czy mieszczankę. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły obejrzeć swoich rodziców w roli aktorów.

Kopciuszek w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

               Przedstawienie okazało się  wielkim sukcesem, bo owacjom i oklaskom nie było końca. Po przedstawieniu wszyscy mogli dostać autograf aktorów oraz małą słodka niespodziankę, którą zasponsorował Sklep Wielobranżowy TABAK- Barbara Styrylska i Wojciech Styrylski.

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z przedstawienia.

               Serdeczne dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i wielkie serce rodzicom którzy wcielili się w role:

Narrator:
Wojciech Styrylski

Macocha :
Justyna Ożóg

Kasięńka :
Katarzyna Czech

Haneczka :
Dorota Gawin

Mieszczanin:
Mateusz Dębowski

Mieszczanka:
Justyna Konieczna

Mieszczanka:
Dorota Orlik

Sklepikarka :
Beata Głogowska

Wróżka:
Violetta Organ

Kopciuszek:
Ewa Mastalerz

Książe :
Tomasz Zajdlicz

Ochmistrz:
Tomasz Woch

Strażnik:
Wojciech Brzeźiński

Herold:
Joanna Smółka w zastępstwie za Honorate Janik

Dekoracja:
Honorata Janik

Reżyseria:
Joanna Smółka

Dziękujemy
Beata Głogowska, Ewa Mastalerz Joanna Smółka