W dniu 01.06.2018r. grupa dzieci 6 letnich pod nazwą „Gwiazdeczki” brała udział w XII spotkaniach Mistrzów Teatru organizowanych przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Spotkania odbywają się w ramach projektu „Edukacja Kulturalna z Koziołkiem Matołkiem”. W Spotkaniach biorą udział teatry dziecięce, które w latach 2017 – 2018 były laureatami festiwali lub przeglądów teatralnych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, międzynarodowej.

Grupa „Gwiazdeczki” otrzymała nominację do przeglądu jako zdobywca I miejsca w XXV Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych w Krakowie. Grupa zaprezentowała spektakl „Legenda o Panu Twardowskim” w reżyserii Teresy Pawlik i Beaty Głogowskiej z muzyką Aliny Drabek. Kunszt artystyczny grupy oceniło, a rolę Kai wyróżniło, profesjonalne aktorskie jury.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu wszystkim zaangażowanym rodzicom z gr. XII.

 

PRZEJDŹ DO GALERII

 

Teresa Pawlik