W listopadzie, jak co roku w naszym Przedszkolu  miało miejsce Pasowanie na Przedszkolaka. Dla większości naszych dzieci, które we wrześniu rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę, była to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu. Było to bardzo emocjonujące przeżycie, zarówno dla rodziców jak i ich pociech. Pojawiały się łzy wzruszenia i radości a za występ artystyczny,  dzieci nagradzane były gromkimi brawami. Po występie,  Pani Dyrektor dokonała uroczystego „Aktu Pasowania”, a przedszkolaki za odwagę i wytrwałość, obdarowane zostały dyplomami i prezentami. Na pewno był to niezapomniany dzień dla dzieci i rodziców, ale także dla pań wychowawczyń.

Dziękujemy naszym kochanym dzieciaczkom i ich rodzicom, za dostarczenie wielu wzruszeń i emocji.

Aneta Kobiela