pasowanie-na-przedszkolaka

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. W gr I uroczystość ta miała miejsce w dniu 7 listopada, w gr II 8, a gr III 9 listopada 2016r.

Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Uroczystości w każdej grupie rozpoczęły się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle proces adaptacyjny a z drugiej musiały się skupić na próbach.  Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez śpiew, taniec i recytację którą zaprezentowały.
Na końcu nadszedł czas na sprawdzian umiejętności czyli test wzorowego przedszkolaka.

Na zakończenie pani dyrektor Anna Warzecha zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie maluszki na przedszkolaka.

Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.

Iwona Staroń

przejdz-do-galerii