Dzień 6 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3- letnich z Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – ,,Pasowanie na Przedszkolaka”.

W uroczystości brali udział rodzice dzieci 3- letnich  oraz Pani Dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci ślubowały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Anna Warzecha dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, książeczkę oraz mały słodki upominek.