,,Kiedy słońce świeci i gdy deszczyk pada,
idzie do przedszkola wesoła gromada,
tupią małe nóżki tupu tupu tup,
raźno do przedszkola idzie mały zuch”.

Słowami piosenki,w dniu 27 października, maluszki  z grupy pierwszej rozpoczęły swój  pierwszy publiczny występ  w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu

w przedszkolu- śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Małym artystom bacznie przyglądali się ich rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy.

Po prezentacji artystycznej wychowawczyni odczytała przedszkolakom ,,akt ślubowania”, po czym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem.

A na potwierdzenie tego ważnego wydarzenia, każdy PRZEDSZKOLAK otrzymał pamiątkowy dyplom, książeczkę oraz słodką piernikową kredkę.

Maluszkom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!

Opr. Maria Tomczyk