Działając na podstawie Zarządzenia nr 22/2020 Burmistrza Gminy Krzeszowice z dnia 21stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Krzeszowice na rok szkolny 2020/2021,

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach ogłasza REKRUTACJĘ do Przedszkola w terminie od 02 marca 2020 r. do 16 marca 2020 r do godz 15:00

Wnioski o przyjęcie dziecka  do Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach można pobrać w sekretariacie przedszkola bądź na  stronie internetowej przedszkola >> kliknij tutaj aby pobrać <<

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach informuje, że 02.04.2020 r  o godz. 13:00 zostaną wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

W dniach 02.04.2020 od godz. 13:00 – 10.04.2020 do godz. 15:00 w sekretariacie Przedszkola rodzice dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek potwierdzenia, w formie pisemnej, woli przyjęcia do przedszkola. W razie nie podpisania takiego oświadczenia kandydat zostanie automatycznie skreślony z listy dzieci  przyjętych.

Dnia 16.04.2020 r. o godz.15:00 zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do Przedszkola.

WAŻNE – data podpisywania UMÓW  O ŚWIADCZENIE USŁUG EDUKACYJNYCH W ZAKRESIE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU  SAMORZĄDOWYM W KRZESZOWICACH na rok szk. 2020/2021 zostanie podana w późniejszym terminie.

Pobierz dokumenty niezbędne do przyjęcia dziecka do Przedszkola .

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach na rok szkolny 2020/21

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach

Zarządzenie Burmistrza – Harmonogram rekrutacji

Zarządzenie 22 Burmistrza Gminby Krzeszowice