W piątek 17 listopada grupy trzy i czterolatków z naszego przedszkola udały się do Miejskiej Biblioteki w Krzeszowicach na spektakl teatru Edu-Artis

,,Gdzie jest mały miś?”. Dla większości przedszkolaków była to pierwsza wizyta w tak magicznym, pełnym książek miejscu. Tuż po przybyciu panie bibliotekarki zaprosiły naszych milusińskich na podróż ,,cichym” pociągiem po zakamarkach biblioteki. Dzieci z zachwytem wędrowały ,,książkowym labiryntem” i zwiedzały bibliotekę. Następnie panie zaprosiły nas do obejrzenia teatrzyku o przygodach misia. Przedszkolaki nie tylko tańczyły z misiem Kubusiem, ale również śpiewały mu kołysankę, ,,grały w orkiestrze”, ,,czarowały”, a na koniec zaśpiewały misiowi ,,Sto lat…”, obiecując, że spotkają się z nim znów za rok.

Bardzo Dziękujemy wszystkim pracownikom Miejskiej Biblioteki za zaproszenie.

 opr.M.Tomczyk