Dnia 12.01.2018r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komisariatu Policji w Krzeszowicach. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy  dzieci wręczyły policjantom podziękowania. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasad bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

                                                                               mgr Joanna Pałka 

mgr Beata Głogowska