Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. Obdarowuje je prezentami, słodyczami i dostarcza milusińskim wielu pozytywnych emocji. 5 grudnia w orszaku Aniołów, przybył i do naszego przedszkola, by sprawić radość wszystkim Przedszkolakom.

Przed przybyciem upragnionego gościa, dzieci od rana śpiewały zimowe piosenki, wykonywały laurki dla Mikołaja, słuchały bajek czytanych przez nauczycielki, wprowadzających w atmosferę radosnego oczekiwania.

Każdy nasłuchiwał dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i były oznaką, że Mikołaj jest już blisko.

Dzieci były bardzo radosne i uśmiechnięte, choć znalazły się i takie które były zawstydzone.

Oprócz pełnych worków z prezentami, Mikołaj przyniósł do naszego przedszkola, wiele radości i pozytywnej energii.

Aneta Kobiela