W październikowy poranek trenerzy z Akademii Piłkarskiej MAM TALENT  o godz.9:00 na naszym orliku odbył się trening pokazowy dla dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat) w szczególności dla dzieci z  naszego przedszkola. Pierwsza część zajęć polegała na prezentacji praktycznej treningu najmłodszej grupy wiekowej W tym czasie z bardzo dużym zainteresowaniem w blokach startowych na swoje pierwsze zajęcia oczekiwali pozostałe przedszkolaki Gdy tylko nadszedł odpowiedni czas, zwarte i gotowe do swojego debiutanckiego treningu przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach przystąpiły do zajęć praktycznych. Cel został zrealizowany w 100% , przedszkolaki bawiły się bardzo dobrze a wszystko w formie ruchu i zabaw na świeżym powietrzu.

Joanna Smółka