W kwietniu dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VI Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej :„Zaczarowana Nutka”, które odbyło się w Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku. Najmłodszymi naszymi reprezentantami był pięcioosobowy zespół 4-latków z gr. V przygotowany przez p. Katarzynę Miller. Starsze pięciolatki z gr. VII zostały przygotowane przez  p. Bogusławę Nowak i Joannę Pałkę. Najstarszymi gwiazdami estrady były sześciolatki z gr. XVI przygotowane przez p. Agatę Sudrzyk – Ziębińską oraz Danutę Bujakiewicz.

Z radością informujemy, iż z pośród 21 zespołów sześciolatki z grupy XVI zdobyły III miejsce w kategorii zespoły, wykonując utwór pt. „Kolorowy deszcz” sł. Agnieszki Galica, muz. Tadeusza Pabisiak. Gratulujemy wszystkim dzieciom odwagi, zdolności muzycznych, poczucia rytmu i poradzenia sobie z trudnymi emocjami. Byliście wspaniali .

PRZEJDŹ DO GALERII

                                                                         wychowawcy