wizyta-u-weterynarza

Realizując temat „Nasze zwierzaki”, grupy IV, V i VI wybrały się z wizytą do Przychodni Weterynaryjnej. Dzięki uprzejmości państwa Noworytów, dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą weterynarza, jego narzędziami pracy i wyposażeniem gabinetu. Miały okazję zobaczyć „pacjenta” jakim był młody kotek, który po zabiegu wracał do zdrowia. Dużą atrakcją dla dzieci była zabawa w sklepie z akcesoriami dla zwierząt. Przedszkolaki dowiedziały się, które z nich są niezbędne i potrzebne dla zdrowia, bezpieczeństwa i zabawy naszych domowych zwierzątek. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Na buziach naszych dzieci widać było radość, tym większą, że wychodząc otrzymały w prezencie śliczną, małą, pluszową myszkę.

Serdecznie dziękujemy państwu Noworytom za pouczające i miłe spotkanie.

Marta Kaim, Bogusława Nowak, Elżbieta Kozub

przejdz-do-galerii