24 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców w XII Gminnym Przeglądzie Teatralnym – Wielki Teatr Małego Aktora „Oswajamy emocje z baśnią i bajką”.

Patronat nad przeglądem objął Burmistrz Miasta i Gminy Krzeszowice, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Komisja Edukacji . Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach.

I miejsce otrzymało – Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach
– przedstawienie pt.”Calineczka” – pod kierunkiem: Pani Agnieszki Wojewody-Filipek

II miejsce otrzymał – Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej
– przedstawienie pt.:” Królewna Basia” – pod kierunkiem Pani Małgorzaty Knapik i Beaty Glanowskiej

III miejsce miejsce – Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej
– przedstawienie pt.:” Baśń o dwunastu miesiącach” – pod kierunkiem Pani Agnieszki Nowakowskiej i Elżbiety Żbik

Oddział Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Ostrężnicy oraz Przedszkole Samorządowe z Tenczynka otrzymały wyróżnienia.

Nagrodę Dyrektora za szczególny talent aktorski otrzymał Adam Krzyścin z Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej oraz Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Ostrężnicy za przedstawienie pt. „Bałwankowa Rodzina”.

Nagrody dla uczestników wręczyli Pan Burmistrz Wacław Gregorczyk oraz Przewodniczący Komisji Edukacji Pan Robert Chochół .

Gratulujemy wszystkim Małym Aktorom. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości oraz wszystkim przybyłym gościom.

Aneta Kobiela