26 pażdziernika w Woli FIlipowskiej odbył się XIII Festiwal Piosenki Patriotycznej. Nasi reprezentanci , dzieci z grupy XIV przygotowane przez Panią Danutę Bujakiewicz oraz Panią Agatę Ziembińską-Sudrzyk zajęli II miejsce z piosenką  Flaga- słowa i muzyka A.Kobus, M.Siwieci w kategorii – zespoły z przedszkoli. Dzięki uprzejmości jednego z rodziców możemy oglądnąć występ dzieci. Dziękujemy za nagranie i zapraszamy do oglądnięcia występu naszych Dzieciaków. 

 

 

 W kategorii – soliści z przedszkoli III miejsce zajęła  Maja Wasiak z grupy XII . Zaprezentowała pieśń pt. “Wielcy Polacy” wg muzyki M.Totoszko do słów J. Tomańskiej. Maja wysławiała w pieśni sławnych Polaków, m.in. Jana Pawła II, Fryderyka Chopina, Adama Mickiewicza. Do festiwalu została przygotowana przez wychowawczynię grupy Panią Beatę Głogowską oraz Teresę Pawlik.

11 listopada 2017 odbył się koncert laureatów XIII Gminnego Festiwalu Piosenki Patriotycznej w kościele parafialnym w Woli Filipowskiej. Podczas koncertu wystąpiła Maja . Nagranie dzięki uprzejmości Rodziców, zapraszamy do oglądnięcia.