XIII Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych Przedszkolaków

Dnia 16.05.2018r. odbył się XIII Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych Przedszkolaków, który organizowany był przez Przedszkole w Woli Filipowskiej. Był to wspaniały pokaz, na którym można było podziwiać piękne stroje i ciekawe choreografie taneczne. Swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z naszego przedszkola. Grupa IX pod opieką      p. Elżbiety Kozub i p. Karoliny Dury zajęła II miejsce. Przygotowany przez nich taniec „Krakowiak” został doceniony przez jury i publiczność, która nagrodziła uczestników gromkimi brawami. W kategorii tańce nowoczesne reprezentowała nas grupa pod opieką       p. Beaty Głogowskiej oraz p. Teresy Pawlik. Dzieci zaprezentowały taniec „Kosmiczne kropelki”. Świetny dobór repertuaru, wspaniałe przygotowanie pozwoliły im osiągnąć III miejsce.

Dnia 25.05.2018r. odbyły się występy laureatów. Dzieci  z naszego przedszkola prezentowały swoje taneczne umiejętności przed szerszą publicznością i otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym tancerzom !

 

PRZEJDŹ DO GALERII

 

Karolina Dura