Finał akcji charytatywnej dla Stasia
w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach

 

15 grudnia 2021 r. zakończyła się akcja charytatywna polegająca na zbiórce ozdób choinkowych, stroików, kartek bożonarodzeniowych, od dzieci z naszego przedszkola. Zebrane rzeczy zostały przekazane na kiermasz, który odbędzie się w Zabierzowie na Rynku w dniach od 20-22 grudnia 2021 r. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie Stasia Szymbary, chłopca urodzonego z przepukliną oponowo – rdzeniową.

Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za okazaną pomoc, jak zawsze byliście niezawodni.

Jednocześnie pragniemy podziękować Szkole Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie, a w szczególności Pani Joannie Klamka, za włączenie się do naszej akcji i przysłanie wielu pięknych ozdób.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy😊

Sabina Grzybowska
Magdalena Tarnawska- Górecka

Galeria: