Grupa Misie poznaje przygody Misia Uszatka

MODUŁ II 

“Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka'” Grupa IV MISIE ukończyła drugi moduł projektu. Dzieci wysłuchały kolejnych opowiadań o przygodach Misia oraz wykonały przewidziane na miesiąc październik aktywności. Poznawały i utrwalały nazwy darów jesieni, zorganizowały wycieczkę na tereny Ogródków działkowych, gdzie poznawały pracę ogrodnika, rozwijały kompetencje matematyczne, segregując, przeliczając i porównując zbiory z darami jesieni a także nauczyły się jesiennej piosenki ” Warzywa i owoce”. Samodzielnie wykonały i zjadły przepyszną sałatkę owocową i wykonały piękne jesienne prace plastyczne. A co najważniejsze Grupa Misie założyła również swój własny ogródek. Aneta Kobiela

Galeria:

MODUŁ I

“Nie lada to gratka, poznajemy Misia Uszatka'” pod takim hasłem Misie z grupy IV przez cały rok szkolny uczestniczyć będą w ogólnopolskim projekcie. Pierwsze zadanie zostało zrealizowane. Dzieci przygotowały kącik Misia Uszatka, poznały jego pierwsze przygody, oraz wykonały misiowe portrety. Miś Uszatek pomógł w przypomnieniu znaczenia znaków drogowych oraz zasad bezpieczeństwa podczas spacerów.