W ubiegłym tygodniu najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola gościły wyjątkowe osoby – Babcie
i Dziadków, którzy przybyli do nas z bliska i daleka na uroczystość specjalnie dla nich przygotowaną. Dziadkowie dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Maluchy w podziękowaniu za ich miłość, zaprezentowały program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali maluchy i wielkimi brawami dziękowali za występy, a dzieci wręczyły im upominki, które przygotowały. Był to pierwszy występ dzieci z grupy Sówki
i trzeba przyznać, że doskonale dały sobie radę💪🙂 Dziękujemy gościom za tak liczne przybycie,
a Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Galeria: