Źródło grafiki: <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/troje-dzieci-trzymajac-sie-za-rece-postac-z-kreskowki-recznie-rysowane-doodle-stylu-na-bialym-tle_14570666.htm#query=dzieci&position=2&from_view=keyword&track=ais_user&uuid=7501ea4e-0332-4fbd-8b13-89391e5322c3″>Obraz autorstwa brgfx</a> na Freepik

 

Co to był za czas!

Na początku czerwca wszystkie dzieci z Naszego Przedszkola obchodziły swoje święto – Dzień Dziecka! Już kilka dni wcześniej rozpoczęły się przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Obchody tego wyjątkowego święta trwały aż 3 dni, od 3.06 do 5.06. Temat tegorocznego święta najmłodszych brzmiał Kolorowy świat dziecka.

W poniedziałek dzieci wzięły udział w specjalnych zajęciach dydaktycznych przeprowadzonych przez wychowawców grup i zajęciach ruchowych związanych z tematem kolorów. Było też malowanie twarzy dzieci, które dzięki temu mogły się wcielić w rolę swojego ulubionego superbohatera lub też zostać choć na chwilę motylem lub księżniczką. W tym dniu dzieci otrzymały prezenty, które z radością odebrały od swoich wychowawców.

W kolejnym dniu świętowania na dzieci czekała nie lada atrakcja. Przedszkole odwiedził profesjonalny DJ, który poprowadził dla przedszkolaków wspaniałą zabawę taneczną! Bardzo szybko porwał dzieci do tańca w rytm popularnych piosenek.

Dzieci oraz wychowawcy w tym dniu byli ubrani na umówiony wcześniej kolor.

W środę, ostatniego dnia, podczas którego obchodziliśmy dzień Dziecka, Przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pod tytułem Kłamstwa Kozy Teatru Lalek Pinokio.

Joanna Ziembińska

Galeria: