Źródło grafiki : <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/szkic-zwyklego-podrozowania_23823469.htm#query=samolot&position=3&from_view=search&track=sph”>Obraz autorstwa brgfx</a> na Freepik

 

W dniu 2 listopada 2023r. dzieci z grupy “Liski” i “Jeżyki” wybrały się na wycieczkę do Centrum Edukacji Lotniczej w Krakowie.
Wśród atrakcji był teatrzyk pacynkowy odgrywany przez pracowników, który uświadomił dzieciom jak powinny zachować się na lotnisku oraz w samolocie. Ponadto przedszkolaki mogły usiąść w prawdziwych fotelach samolotowych i dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących lotu samolotem. Dzieci zobaczyły z tarasu widokowego startujące i lądujące samoloty, a także wysłuchały informacji od Pani przewodnik na temat organizacji pracy na lotnisku. Wycieczka była bardzo interesująca i na długo pozostanie przedszkolakom w pamięci.

 

Galeria: