Dobry nauczyciel to przede wszystkim zaangażowany w swoją pracę człowiek, lubiący dzieci i młodzież. Bardzo ważne jest, żeby czuł misję przekazywania wiedzy, angażując się całym sobą w ten proces.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w Plebiscycie Edukacyjnym w Małopolsce
„ Nauczyciel na Medal 2021”- I miejsce w powiecie krakowskim , w kategorii nauczyciel przedszkola zdobyła
Pani Karolina Żurek – Nauczyciel Naszego Przedszkola.

Pani Karolina jest nauczycielem z 10 letnim stażem pedagogicznym. Jest osobą charyzmatyczną i bardzo kreatywną, zaangażowaną w pracę z dziećmi  oddaną swojej pasji, lecz przede wszystkim osobą cieszącą się wielką sympatią wśród dzieci jak i ich rodziców. Jak pisała Deanna Beisser  „Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to co w nim najlepsze, cudzym dzieciom? …”

Zaangażowanie, oddanie i dawanie dzieciom to co najlepsze to klucz do sukcesu.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym  jak
i zawodowym.

Galeria zdjęć:

 

fot. Anna Kaczmarz