Wyjazd grupy czwartej do Jednostki Wojskowej w Rząsce

W piątek 16 czerwca grupa czwarta wzięła udział w uroczystościach w Jednostce Wojskowej 5 Batalionu Dowodzenia im. gen. dyw. Stanisława HALLERA w Rząsce. Dzieci miały okazję zobaczyć uzbrojenie, umundurowanie i sprzęt wojskowy oraz uczestniczyć  
w uroczystym apelu z udziałem asysty honorowej. Niesamowite emocje towarzyszyły dzieciom, gdy z bliska mogły obserwować i podziwiać maszerujących w mundurach żołnierzy, którym towarzyszyła orkiestra reprezentacyjna  Wojska Polskiego z Krakowa. Nasze Przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem oraz prawidłową postawą odśpiewały również Hymn Polski. Na ich twarzach widać było ogromne zainteresowanie i radość z pobytu na terenie jednostki.  Udział dzieci w pikniku wojskowym na pewno uświadomił im, jak ważna i odpowiedzialna jest praca żołnierzy oraz aby starały się doceniać każdego dnia, że żyją i mieszkają w wolnym kraju.

Bardzo Dziękujemy wujkowi naszej Hani za zaproszenie i możliwość udziału
w pikniku.                     

 

Galeria: