Zawody naszych Rodziców

     W naszym przedszkolu piątek 07.10.2022r. dzieci 4-letnie z grupy VI odwiedziła  Pani elektroradiolog- mama Rafałka. Pani Basia przybliżyła dzieciom tajniki swojej pracy. Opowiedziała na czym polega wykonywanie badań z pomocą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Przedstawiła za pomocą modelu czaszki, zębów, zdjęć itp. jak wyglądają zęby, zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych i te zdrowe jak i chore. Dzieci posłuchały
o sposobach dbania o zdrowie zębów oraz miały możliwość zobaczyć jak prawidłowo je myć. Posłuchały  bajki pt. ” Kicia Kocia u dentysty”, a na koniec obiecały, że będą dbać
o swoje zęby i odwiedzać gabinet stomatologa bez lęku.

       Składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas i zaangażowanie w życie przedszkola.

Beata Głogowska i Magdalena Tarnawska- Górecka

 

Galeria: