Jak co roku w styczniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W wielu grupach  mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role w jasełkach.  W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku.

Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

To były wyjątkowe dni, pełne wzruszeń, uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że  wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci jak i Babć i Dziadków.

Jeszcze raz kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i by zawsze byli dumni ze swych wnuków.