DZIEŃ DZIECKA

    Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka obchodzony 1 czerwca. 

Dzień Dziecka to przede wszystkim doskonała okazja, aby zapewnić dzieciom niezapomniane wrażenia. Z tej okazji w tym roku  do naszego przedszkola zaprosiliśmy Iluzjonistę, który swoimi czarami przeniósł dzieci w świat magii, czarów i dobrej zabawy.

      Wszystkie Przedszkolaki-te małe i te duże, miały możliwość przeżyć coś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w pokazie. 

          Atmosfera była fantastyczna! czego dowodem były nieschodzące z twarzy dzieci uśmiechy i radość.                 

      W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Były zabawy i tańce w swoich grupach,  jak również wspólne malowanie na folii oraz ,,papierowym dywanie”.

Każdy Przedszkolak otrzymał też przy wyjściu do domu ,,mała niespodziankę”.

      Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie zapamiętany przez Dzieci, jako radosny i pełen wrażeń.