Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu samorządowym w Krzeszowicach

Ogólnopolski dzień Przedszkolaka to święto obchodzone corocznie 20 września. To bardzo ważne  święto dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Również w naszym Przedszkolu atrakcji i niespodzianek było co  niemiara. Dzieci w tym dniu wybrały się
z odwiedzinami do Miejskiej Biblioteki w Krzeszowicach w której obejrzały seans filmowy pt: „Pszczółka Maja”.

Przedszkolaki uczestniczyły w Ogólnopolskiej akcji pod Patronatem Bliżej Przedszkola – wychowanie i edukacja „Dzień Przedszkolaka to  ważne święto uczcijmy je razem tańcem
i piosenką”. Dzieci z każdej grupy odśpiewały piosenkę „Dziecięce marzenia” oraz wykonały piękne i kolorowe plakaty ilustrujące najskrytsze marzenia przedszkolaków.
W każdej z grup dzieci miło spędzały dzień, robiąc różne ciekawe rzeczy. Było pieczenie pysznych drożdżówek, kolorowa gimnastyka, tańce, zabawy oraz medale i dyplomy Super Przedszkolaków.  W tym dniu dzieci zjadły również wyjątkowy obiadek i pyszny deserek. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień zapadnie na długo w pamięci naszych Przedszkolaków. 

Aneta Kobiela, Agnieszka Wojewoda-Filipek 

Galeria zdjęć: 

Filmy: