W piątek 23.09.2022 roku dzieci z grupy VI gościły na swojej sali tatę Emilki, który jest inżynierem budowlanym. Pan Marek przybliżył dzieciom swój zawód, pokazał im elementy stroju potrzebnego do pracy na budowie- różne rodzaje kasków, kamizelkę odblaskową, okulary. Dzieci poznały zasady bezpieczeństwa przy pracy oraz rodzaje materiałów budowlanych i narzędzi. Gość wręczył przedszkolakom maskotki, zabawki oraz kolorowanki. Następnie dzieci udały się przed budynek przedszkola wyposażone w kamizelki i kaski ochronne gdzie czekała na nie niespodzianka w postaci samochodu ciężarowego wyposażonego w dźwig. Po krótkim pokazie możliwości dźwigu dzieci miały okazje zobaczenia wnętrza pojazdu. Zarówno chłopcy jaki i dziewczynki były bardzo zainteresowane prezentacją Pana Marka. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas
i zaangażowanie. Bob Budowniczy byłby z Nas dumny😊

                                                                    Beata Głogowska, Magdalena Tarnawska-Górecka

Galeria zdjęć: