W ubiegłym tygodniu gościem w grupie “Lisków” był Pan Piotr Jędrszczyk- tata Antka, który opowiadał dzieciom o swojej pracy w ramach  idei “Poznajemy zawody rodziców”. Przedszkolaki dowiedziały się wiele ciekawostek dotyczących pracy didżeja, poznały sprzęt potrzebny do takiej pracy i mogły go wypróbować. Pan Piotr opowiedział o różnych nośnikach pamięci służących do zapisu muzyki obecnie i dawniej, a także pokazał je dzieciom. Zorganizował też “pokaz chmur”, w których przedszkolaki mogły się zanurzyć. Oprócz tego dzieci uczestniczyły w wielu zabawach tanecznych prowadzonych przez zaproszonego gościa, a na koniec otrzymały prezent w postaci ledowej pałeczki, z którą doskonale się bawiły. Przedszkolaki miały świetną zabawę połączoną z nauką i na pewno ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. 

Galeria: