Bal karnawałowy, to dzień wyczekiwany przez wszystkich przedszkolaków. Tego dnia, przedszkole przepełnione jest wyjątkową radością, uśmiechem, muzyką a w salach i na korytarzach, można spotkać postacie z bajek, dzieci przebrane za zwierzątka, roboty, wróżki, księżniczki, motylki, super bohaterów i wiele innych.

I w naszym przedszkolu dnia 12 lutego, odbył się wielki Bal. Wystrój sal, korytarzy i holu wprowadzał w miłą, radosną atmosferę oraz zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy.

W ten wyjątkowy dzień w role wodzireja, wcielił się Pan Krzysztof-instruktor tańca. Przy skocznej, energicznej muzyce, dzieci bawiły doskonale a Pan Krzysztof, zorganizował wiele zabaw ruchowych.

Po balu, każdy uczestnik obdarowany został, małym upominkiem i uwielbianym przez dzieci jajkiem niespodzianką.

Mamy nadzieję, że Bal pozostanie długo w pamięci naszych przedszkolaków.

Aneta Kobiela