W grupie 5-latków zajęcia otwarte z Rodzicami zaplanowane były na poniedziałkowe popołudnie 18.03.2024 roku na godzinę 16:00 i tak już od rana dzieci przeżywały to spotkanie  i przygotowywały się do wspólnego działania z Rodzicami . Razem z wychowawcą upiekły prawdziwą babkę wielkanocną, aby poczęstować i ugościć znamienitych gości. Popołudniu zjawili się uczestnicy i  odbyły się  muzyczno- ruchowe  zabawy integracyjne  o tematyce wiosenno- wielkanocnej  .

        Najcenniejsze było wspólne spędzenie czasu w miłym towarzystwie  z dzieckiem, a  działanie dało wiele radości i dużym i małym. Zadowolone przedszkolaki mogły z dumą nauczyć  swoich rodziców przedszkolnych zabaw i pokazać jak się tutaj  bawią.

         Ten wspólnie spędzony czas procentował zadowolonymi minami i wykonaniem zajączków wielkanocnych ze skarpetek i ryżu. Wspólna praca ukazała dziecięce umiejętności i ich kreatywność . Dzieci były dumne , że mogły wraz ze swoimi Rodzicami działać w przedszkolu. Na koniec każdy uczestnik po wyczerpującej pracy spróbował tradycyjnej babki wielkanocnej. Zajęcia te  pozostaną na długo miłym wspomnieniem.

                         Życzymy dla wszystkich Wesołych Świąt Wielkanocnych.   

Galeria: