PODSUMOWANIE AKCJI “PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA”

Finał akcji „Pełna miska dla schroniska” w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach.

Nasze przedszkole, co roku organizuje akcję pomocy zwierzętom pt. Pełna miska dla schroniska”. Była to szósta tego typu akcja. W wyniku akcji zebraliśmy: 81,5 kg suchej karmy dla psów i kotów, 88 kg mokrej karmy oraz ryż, przekąski i smakołyki itp. Oprócz jedzenia zebraliśmy: koce-19 szt., maty, ręczniki papierowe, kołdry-4 szt., ręczniki-12 szt., legowisko, pościele, gryzaki, szelki, smycze i obroże, szczotka, cążki do pazurków, miski-9 szt., zabawki-10 szt. 

Ofiarowane dary będą wsparciem dla schroniska „Rafik” w Bolesławiu oraz “Psie Pole” w Racławicach. Podarowane legowiska i koce pomogą zwierzętom schronić się przed mrozem i umożliwią im godne warunki życia a karma zapewni wyżywienie oraz odciąży i tak skromne fundusze schroniska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i apelujemy do ludzi wrażliwych, aby pomagali w następnych akcjach, które będziemy powtarzać. Nie zapominajmy również
 o tym, że istnieje możliwość adopcji psa lub kota. Adopcja potrafi przynieść wiele satysfakcji i radości, a zwierzęta z pewnością odpłacą się nam bezwarunkową miłością.